Siparişlerinizde 200 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
mobil menu
ara  ara
çam balı marmarisÇam Balı
püren balıPüren Balı
kekik balıKekik Balı
çiçek balıÇiçek Balı
portakal balıPortakal
doğal anason balıAnason
doğal lavanta balıLavanta

Marmaris Çam Balı

%15
Doğal Marmaris çam balı 850 gr
okuma (334)
Marmaris Çam Balı
100,00 TL
85,00 TL
%12
Doğal Marmaris çam balı 500 gr, meşhur marmaris çam balı
okuma (318)
Marmaris Çam Balı
70,00 TL
61,60 TL
%10
Marmaris çam balı, hakiki 250 gr marmaris çam balı
okuma (292)
Marmaris Çam Balı
36,00 TL
32,40 TL

Hakiki Marmaris Çam Balı

Aslında arı lar insanlık ve yaşam için mucizedirler. Arıların yok olması hayatın bitmesi olabilir. Albert Einstein'in arılar hakkında sözlediği sözü duymayanlar için hatırlatmak isteriz, Nobel ödülüne sahip olan ünlü fizikçi Einstein'in "Arılar yeryüzünden kaybolursa insanın sadece 4 yıl yaşayabilir. Arı olmazsa döllenme, tozlanma, bitki, hayvan ve tabi sonunda insan olmaz!" diye söylemiştir. Arı nın bu kadar öenmli olduğu bir noktada arı ürünlerinin şifa kaynağı olması normal değilmidir? Doğal bal ve diğer propolis, poleni ve arı sütü gibi ürünler çok şifalı vücut direncini artıran gıdalardır.

Çam balının faydasını saymakla bitiremeyiz. Tabi burada önemli olan elinizdeki balın gerçek, doğal bir bal olması önemlidir. Marmaris çam balı hakiki, doğal ortamında üretilen ballarımızdır. Vücuttaki yararlı hücrelerin çoğalmasını sağlar, bazı kanser risklerini düşürdüğü biliniyor. Antibakteriyel bir gıdadır ve size enerji verir, öksürüğü çok faydalıdır. Bal vücutta bulunan yağın sindirilmesine yardımcı olur. İyi kolestrol seviyenizi yükseltir. Bağışıklık sisteminiz güçlendirir. Son dönemde yaşadığımız kovid 19 salgını esnasılda bal tüketimi çok fazla artmıştır. Nedeni bu ve bunu gibi salgın ve virüsler direnci zayıf olan kişilere daha fazla zarar verebiliyor. Bal bağışıklık sistemimi güçlnedirdiği için tercih edilen gıdalar arasındadır. Birde doğal ise on numara katkı sağlar vücut direnciniz için.

Bunların yanı sıra çicek ve çam balı faydaları arasından, anti - tümör özelliğine sahiptir ve kanser hastalığı üzerinde fayda sağlar. Kanserin önlemesinde ve ilerlemesinin durmasında yardımcıdır. Mideyi doğal olarak tedavi edicidir, Beyni güçlendiri ve, konsantrasyonu yükseltir.

Coğrafi işarete sahip tescilli Marmaris çam balı için doğru ve güvenilir adres.

Marmaris çam balı fiyatı

Fiyat konusu oldukça farklı yelpezede yer alabilmektedir. Online satışımız olduğu için tüm arı ürünleri ve bal fiyatını inceleyerek hemen öğrenebilirsiniz. Kıyaslama yapabilmeniz açısından bazı bilgileri vermek istiyoruz. Çünkü bazı müşterilerimiz bal fiyatlarını fazla bulduklarını dile getirebiliyor. Tabi bunlara hak veriyoruz çünkü piyasada veya bir markette bir satış yerinde çok daha düçük bal fiyatları, polen veya propolis fiyatlarını düşük görmektedir. Burada ürünün cinsi, üretim yeri ve özellikle doğal olup olmaması çok önemlidir. Gerçek, hakiki bir marmaris balını çok ucuza almak yada alabiliyor olmak ne kadar doğrudur siz düşünün. Bu fiyata verdiğine göre ne kadar gerçektir :) Biz üretici olduğumuz halde, hiç bir aracı firma ile çalışmadığımız durumda bal fiyatlarımız ortada. Artık siz karar verin. Çam balı fiyatı - Çiçek balı fiyat - Arı ürünleri fiyatları

Doğal hakiki çam balı

Üreticiden direk sofranıza güvenle tüketebileceğiniz, gerçek Marmaris balı ve tüm diğer Arı ürenleri. Firmamız Marmaris de üretim yapan Marmaris Bal Tarım Gıda ve Pazarlama olarak kapınıza doğal arı ürünlerini aracısız gönderiyoruz. Meşhur çam balı yanı sıra diğer arı ürenlerinin üretiminide yapmaktayız. Polen, Propolis, Arı süte başta olmak üzere üretimini yaptığımız tüm bu ürünleri online satış ile Türkiye'nin dört bir yerine güvenle gönderiyoruz. Sizinde aradığınız kaliteli ve gerçek bal ise doğru yerdesiniz. Yolunuz düşdüğünde her daim üretim çiftliğimize bekleriz. Marmaris balı ve arı ürünleri için www.marmarisbal.com artık her yerde!

Meşhur Marmaris balı

Marmarisin balı neden meşhurdur? Merak ediyorsanız linkten ilerliyerek yazımızı okumanızı öneririz. Doğal bal ve bal ürünleri üreticiden gerçek marmaris balı.
*** İçerik 301 defa incelenmiştir.
bal icon
Meşhur Marmaris Balı

Yeşilin her tonuna sahip marmaris te üretimi yapılan, doğal olarak arıların yaşam ortamlarında çam ağaçları ve çiçeklerden gelen eşsiz lezzetin adıdır, marmaris balı ve bu yüzdendir meşhur marmaris balı diye anılması ;) Önceden tatmadınız ise bu eşsiz lezzette ki balı sanırım pişman olabilirsiniz.

marmaris bal icon
Gerçek Çam ve Çiçek Balı

Marmaris balı dediğimiz zaman aklımıza ilk çam balı gelir. Marmarisin eşsiz doğasında ki çam ağaçlarından olsa gerek. Lakin çam balı kadar marmarisin çiçek balı da oldukça meşhur ve lezzetlidir. Gerçek doğal olanını ısrarla tavsiye ediyoruz. Marmaris Çam Balı, çoğrafi işaretli ve tescilli dir.

çam bal icon
Bal Fiyatları

Bal fiyatları biraz görecelidir. Aslında işin doğrusu kalitesine ve doğallığına göre bal fiyatları belirlenir. Bir laf vardır bizde, "ucuz etin yahnisi!" diye. Sanırım ne demek istediğimizi çok iyi anladınız. Çam balı fiyatı ve çiçek balı ücreti ne kadar? Ürünlerimizi inceleyerek öğrene bilirsiniz. Online sipariş ile kapınızda.

Blog, güncel
Püren çiçeği balı

Püren çiçeği balı

okuma sayısı 601 defa görüntülendi
Çiçek balı mı çam balı mı?

Çiçek balı mı çam balı mı?

okuma sayısı 336 defa görüntülendi
2021 © marmarisbal.com Tüm hakları saklıdır.
ssl paytr master visa