Siparişlerinizde 450 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
mobil menu
ara  ara
çam balı marmarisÇam Balı
püren balıPüren Balı
kekik balıKekik Balı
çiçek balıÇiçek Balı
portakal balıPortakal

Marmaris Bal Tarım Gıda Üretim Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

patent marmaris bal Muğla'nın Marmaris ilçesinde başlayan hikayemiz, yöremizin meşhur ürünlerinden "Meşhur Marmaris Balını" siz değerli müşterilerimize ulaştırma hayali ile başladı. Bu hayal sadece Marmaris çam balı ile sınırlı kalmadı ve ülkemizde kendi yöresinde üretilen doğal balları da içine aldı. Kovanlarımız Türkiye'de dört bir yanda; sizin için en kaliteli ve doğal Püren, Kekik, Portakal, Anason, Lavanta, Çiçek ve Çam ballarının üretimi için çalışıyor.

Bir işletme hayal ettik, ürünlerimizi alan müşterilerimiz kocaman bir memnuniyet duysunlar, tekrar alsınlar, hatta en sevdiklerine de önersinler. Olmuyor mu? Gayette güzel oluyor, her geçen gün daha da büyüyor ailemiz, çok daha güzel olması dileklerimizle...

Yöremizin meşhur balını ve diğer yörelerdeği bal çeşitlerini doğallığını ve saflığını bozmadan tüm Türkiye'ye ulaştırmak, bunu da alnımızın akıyla yapabilmek en büyük temennimiz, en büyük heyecanımız. Bize göre müşteri memnuniyeti yaptığımız işin en büyük geri dönüşü.

Bal çeşitlerimiz

Marmaris Bal olarak kocaman bir aile olmak istiyoruz aslında, üreticiden siz çok değerli müşterilerimize kadar. Bunu başarmak ve sürdürdürmek işletmemizin en büyük isteği, arzusu...

Gerçek süzme Marmaris çam balı ve diğer doğal hakiki bal çeşitleri sofranıza üreticiden gelsin temennisiyle Marmaris Bal Tarım ailesi...

bal icon
Meşhur Marmaris Balı

Yeşilin her tonuna sahip marmaris te üretimi yapılan, doğal olarak arıların yaşam ortamlarında çam ağaçları ve çiçeklerden gelen eşsiz lezzetin adıdır, marmaris balı ve bu yüzdendir meşhur marmaris balı diye anılması ;) Önceden tatmadınız ise bu eşsiz lezzette ki balı sanırım pişman olabilirsiniz.

marmaris bal icon
Gerçek Çam ve Çiçek Balı

Marmaris balı dediğimiz zaman aklımıza ilk çam balı gelir. Marmarisin eşsiz doğasında ki çam ağaçlarından olsa gerek. Lakin çam balı kadar marmarisin çiçek balı da oldukça meşhur ve lezzetlidir. Gerçek doğal olanını ısrarla tavsiye ediyoruz. Marmaris Çam Balı, çoğrafi işaretli ve tescilli dir.

çam bal icon
Bal Fiyatları

Bal fiyatları biraz görecelidir. Aslında işin doğrusu kalitesine ve doğallığına göre bal fiyatları belirlenir. Bir laf vardır bizde, "ucuz etin yahnisi" diye. Sanırım ne demek istediğimizi çok iyi anladınız. Çam balı fiyatı ve çiçek balı ücreti ne kadar? Ürünlerimizi inceleyerek öğrene bilirsiniz. Online sipariş ile kapınızda.

Blog, güncel
Çiçek balı mı çam balı mı?

Çiçek balı mı çam balı mı?

okuma sayısı 15595 defa görüntülendi
Çam balı özelliği ve faydaları

Çam balı özelliği ve faydaları

okuma sayısı 1251 defa görüntülendi
Muğla çam balı

Muğla çam balı

okuma sayısı 2744 defa görüntülendi
Çam balı

Çam balı

okuma sayısı 1378 defa görüntülendi
2021 © marmarisbal.com Tüm hakları saklıdır.
patent marmaris balı ssl paytr master visa