Siparişlerinizde 450 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
mobil menu
ara  ara
çam balı marmarisÇam Balı
püren balıPüren Balı
kekik balıKekik Balı
çiçek balıÇiçek Balı
portakal balıPortakal

Süzme bal fiyatları

Süzme bal fiyatları

Tadının etkileyici olmasının yanı sıra sahip olduğu faydalar ile bal, yalnızca sofraların olmazsa olmazları arasında kendine yer bulmuyor. Bununla beraber pek çok kişi hem kendilerinin hem de sevdiklerinin düzenli olarak bal tüketmesi konusuna özen gösteriyor. Var olan bu istek sonucunda ise 1 kg süzme bal fiyatı ile alakalı araştırmalarda gözle görülür artışların ortaya çıkmış oluyor. Daha önceki dönemlerde konu süzme bal olduğu zaman insanların karşılarına çok az sayıda isim çıkıyordu. Dolayısıyla ister istemez fiyatlarda yükselme eğilimi söz konusu oluyordu. İnsanlar da bundan dolayı daha az oranlarda süzme bal satın alabiliyorlardı.

Süzme balın kilosu kaç para

Zamanın ilerlemesi ile beraber ise artık süzme bal üretimi ve satışı ile alakalı da gözle görülür farklılıklar ortaya çıkmaya başlamış oldu. Böyle olunca da 1 kg süzme bal fiyatı konusunda fiyat yelpazesi son derece geniş bir hale ulaşmayı başardı. Ancak süzme bal satışı ile alakalı çok fazla ismin ortaya çıkmaya başlaması ile beraber pek çok kişi onların karşısına çıkan ürünlerin tamamının isteklerini yerine getirebileceği düşüncesine sahip oluyorlar. Bundan dolayı da fiyat bakımından uygun olduğunu düşündükleri balları seçiyorlar. Gerçekte ise ne yazık ki her süzme bal ismi ile satılan ürün gerçek bal değildir. Yani satışı yapılmakta olan süzme bal ile ilgili yalnızca fiyat araştırması yapmak beraberinde çok daha büyük sorunların gelmesine neden olabilecektir.

Süzme balda fiyat ve kalite araştırması, normal durumlarda süzme balın içerisinde herhangi bir yabancı madde yer almaz. Direkt olarak balların özel cihazlar aracılığı ile süzülerek paketlenmesi sonucunda elde edilir. Üzerinde incelemelerin çok daha etkili şekilde yapılabilmesinden dolayı süzme bal tüketmek çok daha iyi sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilmektedir. 1 kg süzme bal fiyatı incelemesinde de ilk aşamada mutlaka balın nerede üretildiği ve balda gerekli incelemelerin yapılıp yapılmadığı mutlaka öğrenilmelidir. Süzme bal fiyatlarındaki ikinci temel etken ise balın çeşididir. Birçok kişinin de bileceği üzere bal kendi içinde arılar tarafından toplanılan nektara bağlı olarak alt kategorilere ayrılmaktadır.

Hakiki bal fiyatı

Bundan dolayı da 1 kg süzme bal fiyatı araştırılırken çiçek balı mı yoksa kestane balı ya da farklı nektarlardan hazırlanmış olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Her bal için arıların ulaşmakta oldukları nektarlar ve kovanların koyulduğu yerler arasında farklılıklar bulunmaktadır. Dolayısıyla bu da fiyata yansımaktadır. Düzenli bir şekilde bal tüketiminin insanlara sunmakta olduğu faydalar hemen herkesin bildiği durumdur. Bundan dolayı da insanlar günlük olarak belirli oranlarda bal tüketmeye özen göstermektedir. Balın tamamen doğal olması ve içerisinde herhangi bir yapay ürün olmaması ile beraber uygun fiyatlara süzme bal araştırması yapılabilecektir. Sonraki aşamada ise bulunacak olan bal satın alınarak sorunsuz bir şekilde tüketilmeye başlanmış olacaktır.

Bal fiyatları, en pahali bal ne kadar?

tarih icon 10.11.2021 tarihinde eklendi
okuna sayısı 4265 defa görüntülendi
* Çok tercih edilen ürünlerimiz den sizin için seçtiklerimiz.
%15
Doğal Marmaris çam balı 850 gr
okuma (8875)
Marmaris Çam Balı
241,00 TL
204,85 TL
%10
Doğal Marmaris çam balı 450 gr, meşhur marmaris çam balı
okuma (5213)
Marmaris Çam Balı
114,00 TL
102,60 TL
%10
Çam balı tadımlık, hediyelik 50 gr doğal bal çeşitleri
okuma (4352)
Marmaris Çam Balı
65,00 TL
58,50 TL
%10
Marmaris çam balı, hakiki 250 gr marmaris çam balı
okuma (4110)
Marmaris Çam Balı
64,00 TL
57,60 TL
bal icon
Meşhur Marmaris Balı

Yeşilin her tonuna sahip marmaris te üretimi yapılan, doğal olarak arıların yaşam ortamlarında çam ağaçları ve çiçeklerden gelen eşsiz lezzetin adıdır, marmaris balı ve bu yüzdendir meşhur marmaris balı diye anılması ;) Önceden tatmadınız ise bu eşsiz lezzette ki balı sanırım pişman olabilirsiniz.

marmaris bal icon
Gerçek Çam ve Çiçek Balı

Marmaris balı dediğimiz zaman aklımıza ilk çam balı gelir. Marmarisin eşsiz doğasında ki çam ağaçlarından olsa gerek. Lakin çam balı kadar marmarisin çiçek balı da oldukça meşhur ve lezzetlidir. Gerçek doğal olanını ısrarla tavsiye ediyoruz. Marmaris Çam Balı, çoğrafi işaretli ve tescilli dir.

çam bal icon
Bal Fiyatları

Bal fiyatları biraz görecelidir. Aslında işin doğrusu kalitesine ve doğallığına göre bal fiyatları belirlenir. Bir laf vardır bizde, "ucuz etin yahnisi" diye. Sanırım ne demek istediğimizi çok iyi anladınız. Çam balı fiyatı ve çiçek balı ücreti ne kadar? Ürünlerimizi inceleyerek öğrene bilirsiniz. Online sipariş ile kapınızda.

Blog, güncel
Süzme bal fiyatları

Süzme bal fiyatları

okuma sayısı 4265 defa görüntülendi
Çam balı özelliği ve faydaları

Çam balı özelliği ve faydaları

okuma sayısı 1688 defa görüntülendi
Muğla çam balı

Muğla çam balı

okuma sayısı 3275 defa görüntülendi
Çam balı

Çam balı

okuma sayısı 1927 defa görüntülendi
2021 © marmarisbal.com Tüm hakları saklıdır.
patent marmaris balı ssl paytr master visa